Прочетен: 1033 Коментари: 7 Гласове:
Последна промяна: 04.02.2024 17:56
312/1 04.07.1970 год.
Ще призове Гога и Магога, ще строи паднали вси нему подчинения и тяхните пленения ще чака новия Ерусалим, но Той не е постижим, над Него сияние в мощ Твоя ще сияе, огнен плам ще окръжва съдби и ще изгори моята черупка кат яйце до мантата моя ще се изпари. Океани и реки, огън и жупел ще закипи, смерчове и тайфуни зли за всегда ще изгори с всичко що в мен земя тля, тля в тление на плътта и непокорни духове на падение, които е мамил и ще мами, докат минат 1000 годишно определение. А тогава знам, о милост Твоя и любов ще простря десница над скъсана робска верига и ще освободиш навек робинята окована във веригите на греха, преминала 7 по 7 през горнилото на изпитня, докато изгори всичко до мантията и се пръсне кат прах сред космоса.
ИСУС, ТЪЛПАТА и ГОЛГОТА (1 ч.)
ИСУС, ТЪЛПАТА и ГОЛГОТА (2 ч.)
В библията нищо не пише за земни мантии.
Ам ко стана с паяка?!
Пише в Библията за земната мантия.
А паяка те чака. Първо ще е паяка, след като ние възкръснем. А това в този откъс от Късния дъжд след 1000 годишното царство на мира. Тези неща пряко те засягат, защото всички осъдени изгарят в този огън и вселената се очиства от злото завинаги.
В библията нищо не пише за земни мантии.
Ам ко стана с паяка?!
Чакам.
Така че на въпроса: твоят началник ще стъпи на пясъка.
Внимавай друг път като обяснявам за да не повтарям.
Чакам.
"Океани и реки, огън и жупел ще закипи, смерчове и тайфуни зли за всегда ще изгори с всичко що в мен земя тля, тля в тление на плътта и непокорни духове на падение, които е мамил и ще мами, докат минат 1000 годишно определение. А тогава знам, о милост Твоя и любов ще простря десница над скъсана робска верига и ще освободиш навек робинята окована във веригите на греха, преминала 7 по 7 през горнилото на изпитня, докато изгори всичко до мантията и се пръсне кат прах сред космоса."
Ако е станало ясно може да продължим нататък. Не бъде както в псевдонаучните си изказвания да скачаш от тема в тема, без нищо да ти е ясно. Това тук е Божие Слово - с покорство можеш да разбереш нещата.
"Океани и реки, огън и жупел ще закипи, смерчове и тайфуни зли за всегда ще изгори с всичко що в мен земя тля, тля в тление на плътта и непокорни духове на падение, които е мамил и ще мами, докат минат 1000 годишно определение. А тогава знам, о милост Твоя и любов ще простря десница над скъсана робска верига и ще освободиш навек робинята окована във веригите на греха, преминала 7 по 7 през горнилото на изпитня, докато изгори всичко до мантията и се пръсне кат прах сред космоса."
Ако е станало ясно може да продължим нататък. Не бъде както в псевдонаучните си изказвания да скачаш от тема в тема, без нищо да ти е ясно. Това тук е Божие Слово - с покорство можеш да разбереш нещата.
Така описано от библията това ще е някаква космическа катастрофа която ще унищожи земята до мантията и. Но аз съм чел библията и не съм попадал на такъв текст в нея. Би ли казала в кой абзац от библията го пише това и дали е дословно или е някаква компилация. И как може умрели повторно да умрат.
