Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
04.02.2024 14:34 - Всичко на Земята, до мантията, ще изгори, ще се изпари, след 1000 годишното царство на мира
Автор: elizabethborislavova Категория: Поезия   
Прочетен: 1033 Коментари: 7 Гласове:
5

Последна промяна: 04.02.2024 17:56

Постингът е бил сред най-популярни в категория в Blog.bg Постингът е бил сред най-популярни в Blog.bg

312/1       04.07.1970 год.

Ще призове Гога и Магога, ще строи паднали вси нему подчинения и тяхните пленения ще чака новия Ерусалим, но Той не е постижим, над Него сияние в мощ Твоя ще сияе, огнен плам ще окръжва съдби и ще изгори моята черупка кат яйце до мантата моя ще се изпари. Океани и реки, огън и жупел ще закипи, смерчове и тайфуни зли за всегда ще изгори с всичко що в мен земя тля, тля в тление на плътта и непокорни духове на падение, които е мамил и ще мами, докат минат 1000 годишно определение. А тогава знам, о милост Твоя и любов ще простря десница над скъсана робска верига и ще освободиш навек робинята окована във веригите на греха, преминала 7 по 7 през горнилото на изпитня, докато изгори всичко до мантията и се пръсне кат прах сред космоса.


 


Тагове:   милост,   мантия,   магога,   любов,   гога,


Гласувай:
5



Следващ постинг
Предишен постинг

1. dobrodan - Ти знаеш ли какво е
04.02.2024 18:27
земна мантия и къде се намира...
В библията нищо не пише за земни мантии.
Ам ко стана с паяка?!
цитирай
2. elizabethborislavova - Да, знам
04.02.2024 19:13
Ако ти знаеш нещо, което не е известно още на човечеството сподели.
Пише в Библията за земната мантия.
А паяка те чака. Първо ще е паяка, след като ние възкръснем. А това в този откъс от Късния дъжд след 1000 годишното царство на мира. Тези неща пряко те засягат, защото всички осъдени изгарят в този огън и вселената се очиства от злото завинаги.

dobrodan написа:
земна мантия и къде се намира...
В библията нищо не пише за земни мантии.
Ам ко стана с паяка?!

цитирай
3. dobrodan - Искам да ми покажеш къде в библията пише за земна мантия!
04.02.2024 20:15
Паяка на кво ще стъпи, на ядрото ли?
Чакам.
цитирай
4. elizabethborislavova - Ти нали отричаш Библията
04.02.2024 21:11
Нали вече ти обясних. Животът на земята се развива по план. Нарича се спасителен план. Той има три етапа - сянка - стария завет, същина - новия завет и съдебно време. Съдебното време е днес. Съдът е приключил и сатана вече е осъден. Скоро предсоти възкресението. След това ще дойде твоя паяк и всички невъзкръснали ще умрат. Земята ще стане пустиня за 1000 години.
Така че на въпроса: твоят началник ще стъпи на пясъка.
Внимавай друг път като обяснявам за да не повтарям.
dobrodan написа:
Паяка на кво ще стъпи, на ядрото ли?
Чакам.

цитирай
5. dobrodan - Не ми разтягай пичи масали,
04.02.2024 21:39
чакам да видя къде в библията пише за земната мантия?
цитирай
6. elizabethborislavova - Дотук дали стана ясно
04.02.2024 21:56
Стана ли ясно какво казва този откъс Късният дъжд, Божието Слово:

"Океани и реки, огън и жупел ще закипи, смерчове и тайфуни зли за всегда ще изгори с всичко що в мен земя тля, тля в тление на плътта и непокорни духове на падение, които е мамил и ще мами, докат минат 1000 годишно определение. А тогава знам, о милост Твоя и любов ще простря десница над скъсана робска верига и ще освободиш навек робинята окована във веригите на греха, преминала 7 по 7 през горнилото на изпитня, докато изгори всичко до мантията и се пръсне кат прах сред космоса."

Ако е станало ясно може да продължим нататък. Не бъде както в псевдонаучните си изказвания да скачаш от тема в тема, без нищо да ти е ясно. Това тук е Божие Слово - с покорство можеш да разбереш нещата.
dobrodan написа:
чакам да видя къде в библията пише за земната мантия?

цитирай
7. taralezh - Стана ли ясно какво казва този откъс ...
05.02.2024 08:28
elizabethborislavova написа:
Стана ли ясно какво казва този откъс Късният дъжд, Божието Слово:

"Океани и реки, огън и жупел ще закипи, смерчове и тайфуни зли за всегда ще изгори с всичко що в мен земя тля, тля в тление на плътта и непокорни духове на падение, които е мамил и ще мами, докат минат 1000 годишно определение. А тогава знам, о милост Твоя и любов ще простря десница над скъсана робска верига и ще освободиш навек робинята окована във веригите на греха, преминала 7 по 7 през горнилото на изпитня, докато изгори всичко до мантията и се пръсне кат прах сред космоса."

Ако е станало ясно може да продължим нататък. Не бъде както в псевдонаучните си изказвания да скачаш от тема в тема, без нищо да ти е ясно. Това тук е Божие Слово - с покорство можеш да разбереш нещата.
dobrodan написа:
чакам да видя къде в библията пише за земната мантия?


Така описано от библията това ще е някаква космическа катастрофа която ще унищожи земята до мантията и. Но аз съм чел библията и не съм попадал на такъв текст в нея. Би ли казала в кой абзац от библията го пише това и дали е дословно или е някаква компилация. И как може умрели повторно да умрат.
цитирай
Търсене

За този блог
Автор: elizabethborislavova
Категория: Поезия
Прочетен: 906716
Постинги: 1012
Коментари: 1089
Гласове: 3266
Календар
«  Юни, 2026  
ПВСЧПСН
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930